FF-ky jednodílné

Změna jmen!

7. srpna 2010 v 20:17 | Anna
"Brácha, co zase hledáš na tom internetu?" zeptá se Tom Billa, který zase studuje nějaké stránky.
"A hlavně, co myslíš, že se o nás dozvíš novýho?" dodá Gustav, když vidí, že Bill zabloudil zase na fan stránky Tokio Hotel, jak je jeho dobrým zvykem.
"Zkoumáš, jestli seš fotogenickej?" přidá svou trochu do mlýna i Georg.
"Ale houby," zamumlá Bill a dál se věnuje své zábavě. Po chvíli vysvětluje: "Jenom se děsně bavím u toho, jak mi ty holky kazej jméno! To je jednou Billik nebo Billík, podruhý Billísek, pak taky Billíšek, Billánek, Billos, no a bacha, taky Billáček!!!"
Ostatní se třískají smíchy a Bill rozhodí rukama na důkaz toho, že ho to fakt dostává. Tom se svalí na pohovku a zamachruje: "To ke mně by si tohle nikdo nedovolil!"
"Fakt?" pozdvihne Bill obočí a zapátrá v monitoru: "Tommy, Tomík, Tomíček, Tomíšek, Tomátko, ... mám pokračovat?"
Tom hlasitě polkne. Uraženě vykřikne: "Ale já se jmenuju Tom! Slyšíte? Žádnej Tomík nebo dokonce Thomas! Prostě Tom! Je to tak těžký pochopit?"
"Asi jo," usoudí Georg dívající se Billovi přes rameno. "Ale psát dvojítka místo dvojčata je taky úchylný, nemyslíte?"
Tom se popadá za hlavu a volá: "Obklad! Náhodou nám neříkaj jedno vajíčko se dvěma spermiema, že ne?"
"Podívám se," řekne aktivně Bill.
Tom téměř upadá do mdlob a u toho říká: "Já jsem jenom Tom... Tom jako od Jerryho!"
Gustav se smíchem uvažuje: "No a já jsem Gustav jako od dobrýho gusta!"
"To sedí, žroute!" přikývne Georg.
Bill se zamyslí: "Já jsem Bill jako kulečník!"
"Biliáre," opraví ho Georg.
"No, tak!" souhlasí Bill.
Všichni čekají, s čím přijde Georg. Ten se zarazí a po chvíli prohlásí: "Já jsem Georg, protože to mám v rodným listě!"
Tom zpozorní, porozhlédne se po ostatních. Bill má svraštěné čelo a zřejmě přemýšlí, Gustavovi to ještě ani nestačilo dojít, a tak Tom bezmocně řekne: "Tak já mám v rodným listě asi Jerryho!"

Billova kočka

5. srpna 2010 v 14:13 | Anny
,,Tome,co kdybych si pořídil kočičku?,, sexy Tomovi se rozzáří oči a hlavou mu probleskne myšlenka na to,jak ji sbalí a pak ji ehm ehm ehm...:D ,,jo,klidně.,, ,,tak jo,,řekne Bill a zapíná notebook.chvíli něco píše,chvíli na něco kliká.Tom se mezitím soustředí,protože zkoumá svůj prst.,,ha!už ji mám!!!,, ,,můžu se na ni podívat?,, zeptá se Tom a snaží se doplahočit k notebooku.,,ne,bude to překvápko,, ,,brácha...!,, ,,co je?chci aby to bylo překvápko!,, ,,no dobře,,řekl Tom trochu zklamaným hlasem.

Ta váha kecá!

5. srpna 2010 v 12:27 | anulik(holka)
Kluci si povídají a téma přejde k tloustnutí...Bill znervozní a odloží kolu...,,kluci,co kdybysme se zvážili,napsali výsledky a diskutovali o tom?,,napadlo toma a sundal si z klína své tričko,které předtím ukazoval klukům.,,a kdo půjde první?,, zeptal se Bill a po jednom se na každýho zadíval...,, ,,mám jít teda já?,, zeptal se Georg,který jako jedniný necucal kolu z McDonaldu.,,jo,klidně,, pronesl harmonickým hlasem Tom a pousmál se.,,takže 54 kilo,, řekl Georg a dál se díval na měřítko váhy.,,pa-de-sát čty-ři ki-lo!,, psal Gustav a diktoval si slabiky jako v 1.třídě. ,,Tome...?,, Podíval se Georg na Toma a ten jen prohodil:no jo,už jdu!,,52,, řekl Tom a slezl z váhy.,,gusto,ted ty! ,,51 a půl!,, řekl Géčko ale stále se tam nějak pokrucoval.nakonec slezl a něco pošeptal Tomovi.Bill to neviděl,tak jen dál koukal z okna.,,Bille,běž s Gustavem nahoru,on ti něco chce ukázat.,, ,,no,nemám se náhodou vážit?,, ,,budeš se vážit za chvílu,běž! Gustav mu na to kývnul a šel jako první nahoru.až Tom s Georgem uslyšeli bouchnutí dveří,uchichtli se a vrhli se na váhu.,,o kolik?,,zeptal se Tom georga ale ten mu neodpověděl.,,héj,o kolik teda?,, ,,já nevím,třeba o 7 kilo!,, ,,ty seš pako!,, ,,tak o 5!,, ,,to už je lepší!,,.Bill s Gustavem  scházejí a Bill fascinovaně vypráví...,,normálně kluci,víte co Gusta má?,, ,,no,nevíme,, řekli Georg s Tomem a podívali se na sebe.,,normálně Gusta má to nový triko s nama.!!!,, ,,už se můžeš zvážit!,, ,,jo,takže já mám...cože?já mám 57 kilo!!!to nemůže být pravda!!,,ale gustav už píše,,Bill-kolik jsi říkal?57?pa-de-sát se-dm ki-lo,, ,,budu muset zhubnout!!!,, Tom a Georg:chichichi,aspon si můžem ty chipsi sníst sami :D

Trafika plná Billo-žroutů :D

5. srpna 2010 v 10:29 | anulik(holka)
Bill a Tom projíždějí New Yorkem a Bill vidí trafiku...:,,Brách,zastav prosím,skočím se podívat do té trafiky,jestli tam nemají nějakej časák s náma,, ,,oukej,ale koukej se vrátit včas,jinak tě láskou sežerou Billo-žrouti,, ,,no jo,, odsekl Bill a vystoupil z auta.sotva vešel dovnitř,byl ověšený fanynkami.Bill se otřásl a fanynky spadly...vystřelil ke stříbrné Audi R8 a zavřel dveře.,,jedem!,, ,,koupil jsi něco?,, ,,ne,sotva jsaem tam vešel,měl jsem kabát z fanynek a byl jsem oslepený bleskama z fotáků papparazi!!!,, Tom se podívá na Bill a začne se šíleně smát...,,co je?,,prohodil Bill a zvedl stínítko.v zrcadle viděl jen svou tvář.,,jsem v pohodě!!!,, ,,no...ty sice jo...ale tričko máš díravý...!,, mluvil Tom,zatímco se pořád hrozně řehtal...Oba dva dojeli domů a Bill se rozvalil v obýváku na gauč...,,chjooo,moje nejoblíbenější tríčo!!!,,Bill se láduje sušenkami když vtom někdo zaklepe...Bill s Tomem se na sebě zvědavě podívaj a jdou otevřít.,,ochrankáááá!!!,,
 
 

Reklama